טיסות ׀ טיולים מאורגנים ׀ סוכנות נסיעות בנהריה ׀ דיזנהאוז צפון ׀ מבצעי הרגע האחרון | אודות

אודותחברת דיזנהאוז תיירות בע"מ הינה חלק מקבוצת "איי.די.בי" והחברה המובילה בתחום הנסיעות והתיירות בארץ. החברה מעסיקה כ-500 עובדים, כשהיקף המכירות שלה בשנת 2008 עמד על כ-500 מיליון דולר. החברה מעניקה מגוון רחב של שירותים בכל תחומי התיירות: תיירות יוצאת ותיירות נכנסת, כנסים ואירועים מקומיים ובינלאומיים ותיירות פנים.יתרונה של החברה הוא במבנה הארגוני היעיל שלה, בשרות המקצועי, האמין, האדיב והאישי של עובדיה - 24 שעות ביממה, ובכוח הקנייה והמיקוח שלה בפריסה עולמית.  

 

 

בשנת 1926 הקים מהגר פולני בשם סולומון דיזנהאוז חברת תיירות בארץ וקרא לה בשמו. החברה נרכשה בשנת 1972 על ידי חברת כלל תיירות מקבוצת כלל. בשנת 2005 התמזגה דיזנהאוז עם חברת התיירות יוניתורס והפכה לחברת דיזנהאוז בע"מ. המיזוג בין שתי חברות תיירות וותיקות ובעלות מוניטין הביא להצבתה של החברה בראש סולם החברות שעיסוקן נסיעות ותיירות,הפועלות בארץ. לחברה 27 סניפים ועוד כמספר הזה שלוחות בחברות עסקיות ובקיבוצים. בנוסף, מפעילה החברה מרכזי הזמנות באינטרנט ובטלפון. החברה מצטיינת ברמת השירות הגבוהה אותו היא מספקת לנוסעים פרטיים ולחברות מהגדולות במשק הישראלי. לדיזנהאוז שלוש חברות בנות המתמחות כל אחת בהיבט אחר של תיירות.  

 

תיירות יוצאת 

מחלקת התיירות היוצאת של דיזנהאוז מטפלת בבודדים ובקבוצות ומארגנת עבורם נסיעות ונופש לחו"ל במחירים אטרקטיביים. סוג החופש והיעדים מותאמים לדרישות וההעדפות של הלקוח, מחופשה קצרה ועד למסלולים מורכבים ורבי יעדים, והם כוללים מגוון רחב של מוצרי תיירות: חבילות נופש, בתי מלון ,שכירת רכב, ביטוח ואשרות כניסה.תנאים מועדפים והטבות ניתנים לעובדי חברות מסחריות הנוסעים באופן פרטי. מרכז הזמנות ארצי למוצרי נופש בחו"ל עומד, אף הוא, לרשות הלקוחות. 

 

תיירות עסקית 

מחלקת התיירות העסקית, של החברה, מספקת שירותי נסיעות ותיירות ייחודיים ואיכותיים, המיועדים לאנשי עסקים וחברות. לדיזנהאוז משרדי קשר סיטונאיים בארה"ב והיא מייצגת בארץ חברה בינלאומית בעלת הסכמים מיוחדים להזמנת בתי מלון וכרטיסי טיסה לאנשי עסקים בחו"ל. לדיזנהאוז עסקים יש יתרון משמעותי ככוח קנייה ומיקוח בינלאומי. מחלקתON LINE הייחודית לדיזנהאוז מספקת מידע בין משרדי ובינלאומי, תוך שימוש במערכות מידע עדכניות ומהירות, המאפשרות מתן פתרון אישי ומהיר לכל בעיה וצורך המתעוררים בכל שעות היממה.  

 

חברת לורד טיילור - חברת בת של דיזנהאוז, הינה חברת "בוטיק" קטנה וייחודית 

המתמחה בתכנון וארגון טיולי יוקרה ליחידים וקבוצות כמו גם הפקות תמריץ (incentive) – ארגון אירועים אקסקלוסיביים לאנשים פרטיים וחברות. החברה שמה לה למטרה את מימוש חלומותיו ורצונותיו של הלקוח. הסגל הבכיר בהנהלתו של חיים שוסטר הוא בעל ניסיון עשיר ומוכח בתחום זה. צוות המדריכים מאופיין ברוח צעירה, חשיבה מקורית, דינאמיות ומעל הכול מקצועיות. זהו צוות היודע להתאים את עצמו לסוג, גודל ואופי הקבוצה - אותה הוא מדריך. 

 

חברת תיירות נכנסת (1998) בע"מ – היא חברת בת של דיזנהאוז, המספקת מגוון שירותי תיירות לבאים לארץ, במסגרת נופש עסקי או פרטי, מהרגע בו נחתו. לחברה ניסיון רב בטיפול בצליינים מכל העולם. מחלקה מיוחדת בחברה מתמחה בארגון כנסים (מקומיים ובינלאומיים) ואירועים בכל סדר גודל ובכל ההיבטים. הצוות המקצועי והדינאמי של החברה מלווה את הפרויקט בכל השלבים של התכנון והביצוע ואף מוודא את הצלחתם ומידת שביעות רצונם של המשתתפים. הודות לקשריה של החברה עם ספקי התיירות בארץ, יש ביכולתה לממש כל טיול או חופשה בצורה מקצועית, יעילה ומהנה ובמחירים אטרקטיביים. לרשות החברה עומד מרכז ההזמנות און ליין באמצעותו ניתן להזמין ולאשר הזמנות. 

 

דיזנהאוז תיירות ישראלית בע"מ 

הינה חברת בת של דיזנהאוז, ולה מרכז הזמנות טלפוני נפרד לקהל הרחב להזמנת חופשות בארץ. התמחות החברה בתכנון וארגון טיולי כיף, גיבוש וטיולי חוויה, ארגון כנסים למגזר הישראלי, תכנון סיורים לימודיים וחבילות נופש (כולל נופש פעיל). הפעילויות מיועדות לכל גיל ורמת קושי ובמחירים אטרקטיביים. צוות ביצוע אדיב ובעל יכולות גבוהות מסייע ללקוח בתכנון הנופש או הטיול המותאמים אישית לו ולתקציבו. הצוות מלווה את הביצוע מעת ההזמנה ועד נקודת הסיום. צוות מיוחד נוסף מופקד על צורכי הנסיעות של המגזר הדתי והחרדי. 

החברה מחזיקה בביטוח אחריות מקיף לטיולים. 

 

 

רק תגידו ונדאג לכל השאר 

1-800-344443 

.