מחלקה עסקית

מחלקת התיירות העסקית, של החברה, מספקת שירותי נסיעות ותיירות ייחודיים ואיכותיים, המיועדים לאנשי עסקים וחברות. לדיזנהאוז משרדי קשר סיטונאיים בארה"ב והיא מייצגת בארץ חברה בינלאומית בעלת הסכמים מיוחדים להזמנת בתי מלון וכרטיסי טיסה לאנשי עסקים בחו"ל. לדיזנהאוז עסקים יש יתרון משמעותי ככוח קנייה ומיקוח בינלאומי. מחלקת ON LINE הייחודית לדיזנהאוז מספקת מידע בין משרדי ובינלאומי, תוך שימוש במערכות מידע עדכניות ומהירות, המאפשרות מתן פתרון אישי ומהיר לכל בעיה וצורך המתעוררים בכל שעות היממה.

במחלקה העסקית של דיזנהאוז צפון רואים בנסיעה העסקית משימה הדורשת תכנון, ארגון, שליטה ובקרה, מחשבה, מקצועיות, וניסיון במקביל להיכרות, הבנה והקפדה על צרכי הלקוח. הדגש הוא על שירות איכותי המתבסס על מיומנות, מקצועיות, אמינות, זמינות, מהירות תגובה וטכנולוגיה מתקדמת.

המערך וארגוני והתפעולי של דיזנהאוז מספק מענה, ממוקד ומקיף, לצרכי החברות העסקיות והנוסע העסקי. לדיזנהאוז בצפון סל שירותים נרחב ומקיף תחת קורת גג אחת. לדיזנהאוז, חברת התיירות הגדולה בישראל, גב כלכלי רחב ואיתן, וכוח קניה המאפשר יתרונות מסחריים ויכולת עסקית רחבה מול חברות התעופה וספקי התיירות השונים בארץ ובחו"ל.

הדיזנהאוז משקיעים מחשבה, אנרגיה, ומשאבים כספיים על מנת לתת ללקוח את המרב והמיטב.

ההון האנושי של דיזנהאוז

המפתח להצלחת החברה הם העובדים, סוכנות וסוכני הנסיעות, השליחים/ות, מומחי היעדים, הנהלת החשבונות והמנהלים/ות. מצבת כוח האדם של דיזנהאוז מוינה, נבחרה, הוכשרה (ומוכשרת באופן תמידי – קורסים, סדנאות, לימודים וכו'), ונבנתה בקפידה רבה. כל עובדי החברה בעלי ניסיון עשיר ורחב ובעלי תודעת שירות גבוהה. דיזנהאוז מקפידה על הכשרה ורענון של העובדים וכלל העובדים בעלי שליטה מצוינת במערכות ההזמנות והכרטוס, באינטרנט ובממשקי העבודה השונים. עובדי החברה הם הטובים והמנוסים בקרב סוכני הנסיעות בארץ. בכל לקוח עסקי מטפלים לפחות שני סוכנים/ות הקשר נעשה במיילים, SMS, מסנג'ר, טלפון ישיר, טלפון סולולרי לפי נוחיות וצרכי הלקוח. כל הסונים/ות העסקיים שלנו מחוברים למערכות החברה מהבית ובאפשרותם לתת מענה 24/7 ללקוחות בנוסף ובמקביל למשרד דיזנהויז בטרמינל 3 בשדה התעופה בן גוריון.

הטכנולוגיה המתקדמת ביותר

דיזנהאוז מעמידה לרשות לקוחותיה ועובדיה את המערכות הטכנולוגיות הטבות, המתקדמות והאמינות ביותר. הלקוחות נהנים ממיטב החידושים הטכנולוגיים המאפשרים עבודה מול כל מערכות הכרטוס וההזמנות הקיימות בארץ כולל הזמנת טיסות מוזלות: WORLDSPAN, SABER, AMADEUS

לדיזנהאוז אפשרויות חיפוש וחיתוך בין המערכות השונות לקבלת תוצאות אופטימאליות ללקוח בזמן הקצר ביותר ובמחיר במשתלם ביותר. דיזנהויז מקושרת אונליין לכל חברות התעופה ולכל ספקי התיירות.

דוחות

הלקוחות העסקיים של דיזנהאוז מקבלים דוחות וחיתוכי מידע שונים, מגוונים ומותאמים לצרכיהם, המאפשרים ללקוח לתכנן את פעילותו ולמקסם את הפוטנציאל שלו אל מול הספקים השונים. אנו מקפידים לפתח תחום זה ומערכות ה-BI שלנו הן המתקדמות ביותר בענף ומסוגלות לתת תשובות ומענה גם לחברות גלובליות הפועלות ממספר אתרים ברחבי העולם. קיימת אפשרות לחיבור ממשק ממערכת הגלבוע שלנו למערכת המחשוב של הנהלת החשבונות של הלקוח לצרכי בקרה על תקציב הנסיעות בשקיפות מליאה. מערכת הדוחות מאפשרת בקרת איכות ועלויות של תהליכי ההזמנה והכרטוס. יש באפשרותנו להעמיד ללקוחות המעוניינים בכך מערך של אישורים ((TA על פי רצונו וצאכיו של הלקוח.

גיבוי נתונים

אנו בדיזנהאוז ערים לחשיבות ההזמנות והנתונים עבורכם הלקוחות. אנו משתמשים במערכות גיבוי נתונים מתקדמות ואחראים לכך שמסד הנתונים מגובה במאה אחוז.

שירות מסביב לשעון 24/7

דיזנהאוז מספקת ללקוחותיה העסקיים שירות מסביב לשעון, 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, 365 ימים בשנה. לצורך מתן מענה יעיל ומהיר לדרישות ולשינויים המאפיינים במיוחד את הנסיעה העסקית

הקימה החברה משרד בשדה התעופה בן גוריון המספק מענה ופתרונות בזמן אמיתי לנוסע העסקי. במקביל מחוברים/ות כל סוני/ות הנסיעות שלנו למערכות החברה בחיבור ייחודי המאפשר לתת מענה מידי מכל נקודה בה יש חיבור אינטרנט מהיר בארץ ובעולם. לדוגמה גם במהלך מלחמת לבנון השנייה וגם לאחר שמשרדנו הראשי בצפון (בנהריה) ספג פגיעה ישירה המשכנו לתת שירות לכל לקוחותינו פרטיים ועסקיים באמצאות הטכנולוגיה הנ"ל ובגיבוי של מחלקת מערכות מידע של החברה.

ניהול תיק הנסיעות – הסכמים עם חברות תעופה וספקים

השירות של דיזנהאוז אינו מסתיים בהזמנה ובכרטוס אנו דואגים לנהל את חשבון הנסיעות של לקוחותינו. אנו חברת הנסיעות הגדולה ביותר בישראל, יש בידנו אפשרויות ליצור הסכמים עדיפים במיוחד עבור לקוחותינו מול חברות התעופה והספקים השונים. ייצוג הלקוח בדסק העסקי של חברות התעופה והספקים השונים מקנה לנו עדיפות בקבלת מחלקות זולות, בטיפול ברשימות המתנה ((WAITING LIST בשדרוגים, במקומות ישיבה סמטוס ועוד. כמו גם בטיפול יעיל בנושא הנוסע המתמיד.

אנו דואגים להפנות את תשומת ליבם של לקוחותינו וליצור עבורם הסכמים מיוחדים מותאמים ביוחד לצורכיהם ((CORPORATE מול חברות התעופה והספקים השונים בהתאם לנפח הפעילות ויעדי הנסיעות.

בתי מלון

לדיזנהאוז מחלקה סיטונאית מיוחדת להזמנת בתי מלון. באפשרותנו לספק לכם חדרי מלון מותאמים במיוחד ללקוח העסקי וצרכיו בתשלום מראש על ידי שוברים ו/או בתשלום במקום.

נציג שלנו ישמח להיפגש עמך – לפרטים: nirs@d-u.co.il